CT.E- Crypto Tracker Epend.io logo CT.E- Crypto Tracker Epend.io logo
Terra SDT Crypto Coin Rank 3575
Δικτυακός Τόπος
N/A

Terra SDT
Terra SDT
SDT Coin Values SDT

Terra SDT valuesUSD Τιμή
$ 1.43

Terra SDT BTC Τιμή
0.00002500

Terra SDT 24h Εντ
$ 26,884

Terra SDT Market ΚΕφ
$ 0

24h Εντ
0 BTC
1 H
0.04 %
24 H
-1.89 %
7 d
3.35 %
Σήμερα Terra SDT η τιμή σε δολάρια ΗΠΑ είναι αυτή τη στιγμή 1.43 USD, και αν μετατραπεί σε Bitcoin Είναι 0.00002500 BTC. Σύνολο 0 Νομίσματα κυκλοφορούν επί του παρόντος στην αγορά. Terra SDT οι τιμές αντιμετωπίζουν επί του παρόντος αλλαγή -1.89 %Έλεγχος όλα τα κρυπτονομίσματα Τις τελευταίες 24 ώρες 0.000 M US dollars Terra SDT έχει Ανταλλαχθεί Crypto Ανταλλαγές. Παίρνω Terra SDT's πρόοδος προσθέτοντάς το στο δικό σου αγαπημένα και δημιουργώντας ένα δωρεάν χαρτοφυλάκιο αν θέλετε.
Πλήρες Όνομα
Terra SDT
Σύμβολο
SDT
Αλγόριθμος
Τιμή BTC
0.00002500 BTC
Αγορά BTC
0 BTC
BTC 24h Vol
0 BTC
Σύνολο Νομισμάτων Που Εξορύσσονται
0 SDT
1h
0.04 %
24h
-1.89 %
7d
3.35 %
Twitter
Δικτυακός Τόπος
Description

Terra SDT Crypto ICO Description

SDT Terra is an algorithmic stablecoin that is based on an optimal composition of fiat currencies. It is largely based on the International Monetary Fund’s Special Drawing Rights (SDR), making it resilient against price movements and ensuring its stability. It will be added to Power Piggy starting on April 30th, where users are able to invest at no cost to themselves and can withdraw funds at any time.

Τεχνολογία

Terra SDT Crypto Technology

Sorry, detailed technology about Terra SDT is not currently available

Χαρακτηριστικά

Terra SDT Crypto Features

Sorry, detailed features about Terra SDT is not currently available


Λήψη Crypto Newsletter
Διαβάστε την Αποποίηση Ευθυνών : Όλο το περιεχόμενο που παρέχεται εδώ στον ιστότοπό μας, τους υπερσυνδεδεμένους ιστότοπους, τις σχετικές εφαρμογές, τα φόρουμ, τα ιστολόγια, τους λογαριασμούς κοινωνικών μέσων και άλλες πλατφόρμες (“Site”) προορίζεται μόνο για τις γενικές πληροφορίες σας, που προέρχονται από τρίτες πηγές. Δεν κάνουμε καμία εγγύηση οποιουδήποτε είδους σε σχέση με το περιεχόμενό μας, συμπεριλαμβανομένης ενδεικτικά της ακρίβειας και της ενημέρωσης. Κανένα μέρος του περιεχομένου που παρέχουμε δεν αποτελεί οικονομική συμβουλή, νομική συμβουλή ή οποιαδήποτε άλλη μορφή συμβουλών που προορίζεται για τη συγκεκριμένη εμπιστοσύνη σας για οποιονδήποτε σκοπό. Οποιαδήποτε χρήση ή εξάρτηση από το περιεχόμενό μας είναι αποκλειστικά με δική σας ευθύνη και διακριτική ευχέρεια. Πρέπει να πραγματοποιήσετε τη δική σας έρευνα, να ελέγξετε, να αναλύσετε και να επαληθεύσετε το περιεχόμενό μας προτού βασιστείτε σε αυτά. Η διαπραγμάτευση είναι μια εξαιρετικά επικίνδυνη δραστηριότητα που μπορεί να οδηγήσει σε μεγάλες απώλειες, επομένως συμβουλευτείτε τον οικονομικό σας σύμβουλο πριν λάβετε οποιαδήποτε απόφαση. Κανένα περιεχόμενο στον ιστότοπό μας δεν προορίζεται να είναι παράκληση ή προσφορά