CT.E- Crypto Tracker Epend.io logo CT.E- Crypto Tracker Epend.io logo
Monkey Project Crypto Coin Rank 1561
Δικτυακός Τόπος
12,454,467 MONK

Monkey Project
Monkey Project
MONK Coin Values MONK

Monkey Project valuesUSD Τιμή
$ 0.1626

Monkey Project BTC Τιμή
0.00000284

Monkey Project 24h Εντ
$ 19,586

Monkey Project Market ΚΕφ
$ 2,025,086

24h Εντ
0 BTC
1 H
-5.09 %
24 H
-0.59 %
7 d
0.1 %
Σήμερα Monkey Project η τιμή σε δολάρια ΗΠΑ είναι αυτή τη στιγμή 0.1626 USD, και αν μετατραπεί σε Bitcoin Είναι 0.00000284 BTC. Σύνολο 35 Νομίσματα κυκλοφορούν επί του παρόντος στην αγορά. Monkey Project οι τιμές αντιμετωπίζουν επί του παρόντος αλλαγή -0.59 %Έλεγχος όλα τα κρυπτονομίσματα Τις τελευταίες 24 ώρες 0.000 M US dollars Monkey Project έχει Ανταλλαχθεί Crypto Ανταλλαγές. Παίρνω Monkey Project's πρόοδος προσθέτοντάς το στο δικό σου αγαπημένα και δημιουργώντας ένα δωρεάν χαρτοφυλάκιο αν θέλετε.
Πλήρες Όνομα
Monkey Project
Σύμβολο
MONK
Αλγόριθμος
X11
Τιμή BTC
0.00000284 BTC
Αγορά BTC
35 BTC
BTC 24h Vol
0 BTC
Σύνολο Νομισμάτων Που Εξορύσσονται
12,454,467 MONK
1h
-5.09 %
24h
-0.59 %
7d
0.1 %
Δικτυακός Τόπος
Description

Monkey Project Crypto ICO Description

Monkey aim is to help the users from wasting their time checking virtual machines and wallets the whole day. Monkey will instantly update the users once the balance changes and will also keep an eye on the users Masternodes without needing to access them. 

Monkey is using an energy-efficient proof-of-stake algorithm, can be mined on any computer, and will never require specialized mining equipment.

  • Fast transactions featuring guaranteed zero-confirmation transactions, we call it SwiftTX.
  • Decentralized blockchain voting providing for consensus-based advancement of the current Masternode technology used to secure the network and provide the above features, each Masternode is secured with collateral of 2,000 MONK.

Τεχνολογία

Monkey Project Crypto Technology

Sorry, detailed technology about Monkey Project is not currently available

Χαρακτηριστικά

Monkey Project Crypto Features

Sorry, detailed features about Monkey Project is not currently available


Λήψη Crypto Newsletter
Διαβάστε την Αποποίηση Ευθυνών : Όλο το περιεχόμενο που παρέχεται εδώ στον ιστότοπό μας, τους υπερσυνδεδεμένους ιστότοπους, τις σχετικές εφαρμογές, τα φόρουμ, τα ιστολόγια, τους λογαριασμούς κοινωνικών μέσων και άλλες πλατφόρμες (“Site”) προορίζεται μόνο για τις γενικές πληροφορίες σας, που προέρχονται από τρίτες πηγές. Δεν κάνουμε καμία εγγύηση οποιουδήποτε είδους σε σχέση με το περιεχόμενό μας, συμπεριλαμβανομένης ενδεικτικά της ακρίβειας και της ενημέρωσης. Κανένα μέρος του περιεχομένου που παρέχουμε δεν αποτελεί οικονομική συμβουλή, νομική συμβουλή ή οποιαδήποτε άλλη μορφή συμβουλών που προορίζεται για τη συγκεκριμένη εμπιστοσύνη σας για οποιονδήποτε σκοπό. Οποιαδήποτε χρήση ή εξάρτηση από το περιεχόμενό μας είναι αποκλειστικά με δική σας ευθύνη και διακριτική ευχέρεια. Πρέπει να πραγματοποιήσετε τη δική σας έρευνα, να ελέγξετε, να αναλύσετε και να επαληθεύσετε το περιεχόμενό μας προτού βασιστείτε σε αυτά. Η διαπραγμάτευση είναι μια εξαιρετικά επικίνδυνη δραστηριότητα που μπορεί να οδηγήσει σε μεγάλες απώλειες, επομένως συμβουλευτείτε τον οικονομικό σας σύμβουλο πριν λάβετε οποιαδήποτε απόφαση. Κανένα περιεχόμενο στον ιστότοπό μας δεν προορίζεται να είναι παράκληση ή προσφορά